ARTEMIS BIO čiužinys

Privalumai Privalumai Privalumai Privalumai Nestandartiniai matmenys
  • Likutis: Pristatymas per 20-35 d.d.
  • EUR

    695.00€

  • Be mokesčių: 695.00€

Pasirinkite:

 
 
Pirkti
 

Išskirtinis čiužinys yra pagamintas iš biolatakeso (natūralus). Dvigubai sustiprintas ir sutvirtintas kokoso pluošto lakštais. Šis čiužinys vertinamas dėl didelio lankstumo, pralaidumo oui, antibakterinių savybių, o dėl elastingumo savybių jis puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų - tinkamai prilaiko tose vietose, kuriose reikia.

Čiužinio užvalkalas MORAVIA (audinio sudėtis: 36% viskozės, 60% poliesterio, 2%poliamido, 1% elestano). Pagamintas iš išskirtinio megzto audinio, kurio sudėtyje yra didelis kiekis natūralios viskozės. Jis labai minkštas ir maloniai glotnus, todėl jį naudojame prabangios linijos čiužiniams gaminti. Iš spygliuočių medžių gautos celiuliozės gaminama natūrali viskozė suteikia audiniui pralaidumo, todėl drėgmė puikiai pašalinama ir sukuriamas optimalus mikroklimatas sveikam miegui. Čiužinio užvalkalo audinys MORAVIA užtikrins visiškos prabangos pojūtį. Užvalkalas su aktyvia antibakterine apsauga. 

Užvalkalas atidalomas į atskiras dvi dalis, su šoninėmis rankenomis, 3D tekstilinis tinklelis, kuris pagerina oro cirkuliaciją. Nuvelkamas, skalbiamas iki 600C.

Aukštis: 20 cm.

Max svoris gulimai vietai: 130 kg.

Garantija: 5 metai.
Privalumai Privalumai Privalumai Privalumai